Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

BeSafety always safety...


   Witamy w świecie złączy i sytemów barierek, poręczy i balustrad oraz systemów zapewniających bezpieczną pracę na wysokości. Ciekawe rozwiązanie i bogata oferta złączy pozwala zrealizować niemal każdy projekt. Oferując te rozwiązania zawsze mamy na myśli Twoje bezpieczeństwo. 

   W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz komponentów i systemów do montażu poręczy, balustrad i barierek ochronnych; urządzeń i środków ochrony zbiorowej (ŚOZ) i środków ochrony indywidualnej (ŚOI) dla pracujących na wysokości.

   Nie jesteśmy skrępowani jednym produktem, dzięki temu możemy zawsze zaproponować najwłaściwsze dla Ciebie rozwiązanie

 

 

 

 

Projekty

Zapraszamy do zapoznania się z wieloma ciekawymi pomyłami na zastosowanie złączy Kee Kalmp, Kee Lite, Kee Access. Jeśli sam stworzyłeś jakiś ciekawy projekt, przyślij go do nas. Najlepsze opublikujemy
 

Bezpieczeństwo

Naszym celem jest twoje bezpieczeństwo. Przejawia się ono w sposobie zaprojektowania złączy które można wykorzystać do tworzenia bezpiecznych balustrad ale również w systemach zapewniających bezpieczną pracę na wyskokości..

 

Współpraca

Jako oficjalny dystrybutor zapraszamy wszystkie firmy chętne do podjęcia współpracy, do kontaktu z nasza firmą.